Parafia p.w. Świętego Stanisława BM w Góralicach

Ognisko dla ministrantów

Ognisko dla ministrantów

Od trzech lat w Parafii Rzymskokatolickiej p.w. św. Stanisława B.M. w Góralicach w drugim tygodniu wakacji odbywa się „ Nocowanie ministrantów ” organizowane przez Dominika. Zazwyczaj chłopcy przygotowują ognisko oraz rozstawiają namioty. W tym roku pogoda nie pozwoliła na spanie pod namiotami. Ministranci jednak nie zniechęcili się i rozpalili ognisko. Nie zabrakło kiełbasek, pieczonego chleba na patyku przygotowanego przez ministrantów oraz pieczonych pianek.
„Nocowanie Ministrantów” poprzedziła zabawa w podchody oraz gra w piłkę nożną. Wszyscy wesoło się bawili i mile spędzili ze sobą czas. Po ognisku rozeszli się do domów. Mamy nadzieję, że za rok pogoda będzie na tyle sprzyjająca, że pozwoli ministrantom spać w namiotach. M.D-O.